هنرمند هستید?

هَندساز به هنرمندان در کمک خواهد کرد.

برندینگ

با یک مثال : اگر از 100 نفر ، 1 نفر اثر شما را بخرد برای فروش به 2 نفر باید چیکار کرد؟ جواب خیلی ساده است : باید به 200 نفر نشان داد 🙂
این مثالی ساده ای هست که نشان می دهد ، مفهموم و ارزش شناخته شدن بیشتر چقدر می تواند مهم و حیاتی باشد، بر همین اساس هَندساز سعی می کند از هر طریقی که می تواند برند شما را برای افراد بیشتر بشناساند تا اعتبار و ارزش برند شما نیز بیشتر شود  🙂

نقش هَندساز در برندینگ

گوگل

81 درصد مردم قبل از هر منبع دیگر در گوگل جستوجو می کند و 75 درصد از این 81 درصد دیگر به صفحه دوم نتایج گوگل نمی روند پس هَندساز کمک می کند که هر چیز مربوط به برند شما برای گوگل شناخته شود و مهم تر از آن در نتایج اول گوگل باشد. 

لینک منحصر بفرد

شما  پس از ثبت نام در هندساز لینک مخصوص صفحه خودتان را دریافت خواهید کرد که انگار مثل آدرس سایت خودتان می باشد ، که می توانید آن را در همه جا مانند اینستاگرام ، تلگرام و … استفاده کنید و  مردم را به صفحه خودتان از این طریق دعوت کنید.

شبکه اجتماعی

امروزه که  شبکه های اجتماعی پر قدرت مند ترین رسانه در بین مردم هستند ، پس هندساز برند شما را در شبکه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام و فیسبوک و … معرفی خواهد کرد تا از این رسانه های نیز در سطح بین المللی برای  آشنایی بیشتر مردم با برند هنری شما بهره برده شود.

محتوا پادشاه است

محتوا ارزش مند و با کیفیت ویژیگی مشترک تمامی برند های معروف دنیا هست و یکی از پایه برند شدن وابستگی شدیدی به این ویژیگی دارد!
برای همین خط قرمز هَندساز محتوا است و در پی تولید محتوای با کیفیت برای هنرمندان و برند های هنری اعم از اطلاعات خود برند ، عکس های آثار ، شرح آثار ، اطلاع رسانی دقیق نمایشگاه و … می باشد. 
چون می دانیم هر چقدر اطلاعات هنرمندان و برند ها با کیفیت تر و با ارزش تر پس هَندساز نیز ارزش مند خواهد بود.

نقش هَندساز در تولید محتوا

محتوای تصویری

توسط شما

ما در ویدیو های آموزشی مختلف به شما تکنیک های عکاسی با کیفیت و استاندارد از آثارتان را یاد می دهیم (حتی با موبایل) و میگم که چطور عکس های خود را ادیت و ویرایش کنید. 
البته نگران هیچ چیز نباشید چون اگر هر گونه مشکلی پیش بیاد ما در کنار شما خواهیم بود تا تمامی مشکلات با هم حل کنیم 🙂

 

 

 

توسط هَندساز

اگر وقت و حوصله عکاسی ویا ادیت از آثارتون رو نداشته باشید بازم جای نگران نیست چون می تونید آثار خود را به هَندساز ارسال کنید و ما با بهترین تکنولوژی های دنیا از آثارتان عکاسی کنیم. 

محتوای متنی

توسط شما

محتوای متنی عبارتند از شرح بیوگرافی یا شرح جذاب آثار تان و… برای همین در فایل های آموزشی به شما تکنیک های تولید محتوای متنی جذاب را یاد میدهیم که باز هم جای هیچگونه نگرانی نیست ما در کنار شما هستیم و به طور مثال اگر نمی دانید چطور بیوگرافی بنوبسید شما کافیست اطلاعات کلی را به مابدید و ما بقیه اش را حل می کنیم 🙂 

 

توسط هَندساز

اگر شما نیز دوست دارید آثار هنریتان به صورت خیلی حرفه ای ، کارشناسی و جذاب شرح داده شود ، کافیست آثار خود رو به هَندساز ارسال کنید و ما این کار به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم.

امکانات هَندساز

آثار و دستسازه های موجود خودتان را به نمایش گذاشته و با قیمت دلخواه به فروش برسانید .

آموزش مجازی : شما می توانید فایل های آموزشی خود به هنرجو ها عرضه کنید.
​​​​​​​
آموزش حضوری : شما در صفحه خود زمان و مکان آموزش های خود رو درج می کنید و هنر جو ها از این طریق در کلاس شما شرکت می کند.

شما می توانید از مشتری های ثبت سفارش بگیرید و یا آثار خود پیش را فروش کنید .

تمامی اطلاعات برندتان در صفحه رسمی خودتان در هندساز درج کنید تا مردم بیشتر با شما آشنا شوند.

ما تمامی اتفاقات هنری شما رو اعم از زمان و مکان های نمایشگاه ها و … به کاربران اطلاع رسانی می کنیم تا افراد بیشتری از اتفاقات هنری شما اطلاع پیدا کنند.

 

مقاله ها ، تحقیق ها و نقد و بررسی اثر خود را نیز با نام خودتان در هَندساز انتشار بدید.

سخن آخر

باعث افتخار و سربلندی ما هست که شما نیز  عضوی از هَندساز باشید و در کنار هم باعث رشد خود و جامعه هنری (که اوضاع خوبی ندارد) باشیم.

  1.  ثبت نام در هَندساز رایگان هست و هیچگونه هزینه ندارد.