یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود پسری بنام سهیل نشسته بود.

فکر سهیل بسیار آشفته بود،چون 27 اسفند تولد خواهرش و 29 اسفند روز مادر بود و از طرفی عید نوروز 1396 داشت میومد و او نمیدونست براشون چی کادو بگیره !

درباره هَندساز :)

سهیل که همیشه دوست داشت هدیه های که میده خاص باشن و در هیچ جای دیگه مثل اونا نباشه برای همون یک لیست تهیه کرد تا بتونه بهتر تصمیم بگیر!

آخر سر تصمیم گرفت که :

از مادر یکی از دوستاش که سازنده زیور آلات دستساز بود یک گردنبند خرید کند !

یک نقاشی از چهره مادرش  به دوستش که نقاش بود سفارش بدهد !

خواهر سهیل که از گردنبد خیلی ذوق کرده بود ، ازش پرسید از کجا گرفته و سهیل نیز ماجرا را به خواهرش گفت و خواهرش نیز تصمیم گرفت جواهر سازی را پیش مادر دوست سهیل آموزش ببیند!

قصه واقعی ما بر سر رسید ولی سر آغاز قصه هَندساز شد:)

قصه هَندساز 

اگه بخواهیم هَندساز را به صورت کلی توصیف کنیم باید بگیم که:
هَندساز روند سنتی قصه بالا را به کمک تکنولوژی سریع تر ، کم هزینه تر  و بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی و مکانی تبدیل کرده است  و پلتفروم و بستری برای آموزش  ، سفارش و خرید آثار هنری و دستسازه های اورجینال هنرمندان و برندهای هنری می باشد.

فلسفه نام

هَندساز ( HandSaz ) ترکیبی از واژه لاتین "Hand" (هَند) به معنی دست و واژه  "ساز" از مصدر ساختن  هست که در کل اشاره به هنرهای دارد که دست ها نقش مهمی در خلق اثر دادند . 

Hand+Saz
​​​​​​​ساز + دست

دل نوشته 

در این وضیعت نابسامان جامعه چه از لحاظ اقتصادی و چه از لحاظ فرهنگی و هنری نگذاریم که این دو بیـت  پر فـهـمـوم از فردوسـی بر جامعه مـا سـایه افکند. 

نـهان گشت کـردار فرزانگان         پراگنده شد کـام دیوانگان
هنر خوار شد جادویی ارجمند          نـهان راستی آشکارا گزند

وقتی هنر در جامعه کمرنگ و خوار شود در پی آن روح جامعه افسرده خواهد شد و هنر زمانی رشد میکند که عموم مردم از آن حمایت کند و نه عده ای محدود و خاص پس نگذاریم روایت هنرمندان ما مثل فردوسی شود که وقتی داشتن جنازه او را از دروازه شهر بیرون میبردند از دروازه دیگر شهر زر و پاداش شاه برای اثر شاهنامه به خانه فردوسی برده می شد - آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟ - پس ما در #کنار_هم از هنر و هنرمند تا دیر نشده #حمایت_کنیم تا باشد که رستگار شویم :) 
​​​​​​​البته منظور از حمایت فقط خرید اثر نیست ، مطالعه در مورد هنر ، سبک ها ، شرکت در نمایشگاه و ... خود به خود به هنر و هنرمند و روح جامعه کمک خواهد کرد چون کسی که ارزش هنر بداند برای آن پول پرداخت میکند - قدر گوهر  گوهری داند - هندساز نیز در تمامی این مراحل یاریتان خواهد کرد  :)

قصه شما 

هنرمند هستم​​​​​​​

و میخواهم قصه خودم را به هَـندساز تعریف کنم

میخواهم بیشتر بدانم
مستقیم ثبت نام میکنم

+ ممنون که به هَندساز اعتماد کردید و ما در جواب این اعتماد قول می دهیم با تمامی وجود برند و قصه  شما را به دیگران بازگو کنیم که نتیجه آن هم ارتقا و شناخته شدن برند شما و  هم هندساز خواهد شد .

هنرمند نیستم​​​​​​​

ولی هنرمندان را دوست دارم و عاشق هـنر هستم

خرید آثار و دستسازه ها

+ ممنون که به هنر و هنرمند ارزش قائل هستید و ما در جواب این ارزش سعی میکنیم هَندساز را محلی مطمئن و با کیفیت  برای آثار هنری و دستسازها هنرمندان و آموزش و مقالات  هنری تبدیل کنیم.

مقاله و مطالب هنری

این همه ما گفتیم ، الان نوبت شماست :)

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره موبایل یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات